Služby 

Nehtová modeláž 
Provádím především na papírové na šablonky. Upřednostňuji modeláž pomocí kvalitních gelů. Gely a tekutiny pod ně volím na míru vzhledem ke kvalitě, typu nehtů, požadované délky a v neposlední řadě i podle zaměstnání klientky. Další možností k modeláží, je použití i kamufláží (nehtový make-up), které zamaskují přechody, nerovnosti a další nedostatky. Důraz kladu na pečlivou přípravu nehtu. Možná velká škála následného zdobení. Například ruční malba pomocí uv barevných gelů, gel laků či akrylových barev. Dále zdobím razítkováním, Swarovski kamínky, pixie, vodolepek, třpytek, 3D kovových ozdob,fólií a dalších ... Celá procedura trvá  hodiny 1,5-2 hodiny.

Potažení přírodních nehtů
K potažení (zpevnění) přírodních nehtů používám vhodné gely. !!! A POZOR!!! U "potažení" přírodních nehtů se musí také tvarovat C oblouk, jinak modeláž nebude držet a hrozí ošklivé zranění při nárazu. Pro dokonalé držení je dobré nehty prodloužit alespoň o 1 milimetr gely na papírové šablonky. Volím stejně jako u nehtové modeláže, tedy dle typu a kvality nehtů, délky a zaměstnání klientky. Důraz kladu na pečlivou přípravu nehtu. Možná velká škála následného zdobení. Procedura trvá 1,5 - 2 hodiny.

CND Shellac, Gel lak
Gel lak, CND Shellac je vhodný pro ty, co si nechtějí zatěžovat nehty modeláží a mají odpovídající kvalitu vlastních nehtů. Vydrží po dobu 2 až 4 týdnů a zároveň Vám nehty zpevní. Trvanlivost výrazně ovlivníte zacházením s nehty. Používám kvalitní gel laky, které kryjí v max. dvou vrstvách. Odstraňuji pomocí speciální vodičky Remover. Tím se omezí zbytečné pilování nehtu na úplné minimum. Nabízím i velikou škálu barev i zdobení. Například ruční malování přímo gel laky, razítkování, třpytky, vodolepky, kamínky a další ...

RockLac
RockLAC je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do LED lampy (doba vytvrzení 30 sekund - 1 minutu) nebo do UV lampy (doba vytvrzení 2 - 3 minuty). Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách. Nepoužívá se žádný nadlak ani podlak. RockLAC je bez výpotku a s velmi vysokým leskem, který Vás překvapí. Je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská, nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle. 

P.Shine
Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P. Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka.
Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P. Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny.

IBX systém
Zpevnění nehtů zevnitř. K obnově měkkých, tenkých, roztřepených a jinak poškozených nehtů, vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtové ploténce. Přispívá k odstranění bílých skvrn na nehtu. U roztřepených nehtů, spojuje poškozené oblasti nehtu dohromady.

Parafínový zábal
Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. 
Parafín je vhodný zejména v chladných obdobích, ale také když chcete svým rukám dopřát péči a sobě relaxaci.
Celá kúra zanechá ruce hladké, jemné, vyživené a zbavené odumřelých buněk. Zejména na podzim a v zimě podstupují naše ruce zátěžovou zkoušku - chladné počasí, mráz a následně suchý vzduch v místnostech pokožku rukou vysušují, je pak zarudlá, vrásčitá a v krajních případech popraskaná. Parafín pokožku vypíná a vrací ji pevnost a pružnost.

BalbCare
Jedinečná péče pro ruce a nohy vše v jednom. Speciální rukavice a ponožky obsahují revoluční emulzi, která obsahuje 7 vysoce aktivních látek pro desinfekci, výživu a regeneraci nehtů, pokožky rukou a nohou. BalbCare je na jedno použití - hygienické a jednoduché řešení pro všechny pedikérky a manikérky.

Kosmetika a vizážistika
Úprava a barvení obočí i řas. Používám kvalitní barvy značky Refectocil.
Masáž obličeje a dekoltu, celkové ošetření pleti značkou Alissa Beauté, nanášení masek, sér.
Make-up (denní, společenský, svatební)
Depilace horkým voskem

Značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších věděckých a technických poznatcích. Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které společně s nejlepšími technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.

Lash Lifting + Lash Botox

Je revoluční, aktuálně velmi oblíbená procedura. jedná se o zdravou trvalou na řasy, která dokáže revolučním způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. 

Řasy klientky jsou okamžitě po proceduře:
- krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení oproti klasické trvalé)
- černé
- opticky prodloužené
- až o 60% silnější
- regenerované
- vyživené látkami podporující růst řas


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .