Služby     Modeláž nehtů 

Ruce na první pohled leccos vypoví o Vaší osobnosti, tak proč tedy nenechat tento dojem umocnit nehtovou modeláží. Péče o ruce je již dnes běžnou součástí našich životů stejně jako návštěva kadeřníka. Nehtová modeláž poskytuje spousty výhod, patří k nim například pevnost, trvanlivost a rozmanitost barev a tvarů. Modeláž provádím metodou na šablony, která je šetrnější k vlastnímu nehtu (provádí se na speciální nehtařské šablony za použití stavebního gelu, bez použití lepidla či umělých tipů) a pracuji pouze s kvalitními a prověřenými materiály nehtové kosmetiky.


                                                    


CND Shellac
Shellac™ je jedinečný. Shellac™ od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími      polštářky - žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů! A výsledek? 14 denní (+) nádherný zrcadlový lesk v              úžasných odstínech!
               


RockLAC

Je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty. Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách. Nepoužívá se žádný nadlak ani podlak. RockLAC je bez výpotku a s velmi vysokým leskem, který Vás překvapí. Je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská, nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle. 
P.Shine

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P.Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P.Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny.IBX systém

Zpevnění nehtů zevnitř. K obnově měkkých, tenkých, roztřepených a jinak poškozených nehtů, vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtové ploténce. Přispívá k odstranění bílých skvrn na nehtu. U roztřepených nehtů, spojuje poškozené oblasti nehtu dohromady.

                      

    


Lash Lifting & Lash Botox

Je revoluční, aktuálně velmi oblíbená procedura. Jedná se o zdravou trvalou na řasy, která dokáže revolučním způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. 

Řasy klientky jsou okamžitě po proceduře: krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení oproti klasické trvalé), černé, opticky prodloužené, až o 60% silnější, regenerované, vyživené látkami podporující růst řas.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Ošetření pleti

Odlíčení, peeling, změkčující gel, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu, maska dle typu pleti, sérum, závěrečná péče-krém. 

Značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších věděckých a technických poznatcích. Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které společně s nejlepšími technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku pro ty, kteří to s krásou myslí 

                                                                                                         Masáž obličeje a dekoltu - odlíčení, masáž dekoltu, krku a obličeje. Nanesení séra a krému.                                                                                                                                                                              Úprava a barvení obočí i řas

Líčení - denní, večerní, svatební

Depilace horkým voskem

Horní ret, brada, celý obličej, předloktí, celé ruce, lýtka+kolena, celé nohy, bikiny.

Laminace obočí

Je dlouhodobé narovnání neposedného obočí (kudrnaté, špatný růst). Laminace podporuje růst chloupků. Obočí je během procedury nabarvené a výdrž 4-6 týdnů.
0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .